Kedd, 2024-03-19, 1:21 PM

• Csak utórendelésként rendelhető !

20 x 29,5 cm-es, nyersanyagra nyomtatott kirakós PUZZLE kirakó.

Állókép, vagy bármelyik arckép jól mutat rajta.

Az Ön által megadott számú kép hátterével lesz elkészítve a PUZZLE kirakó, tehát az Önnél levő fényképet a "Reklámajándék Kft" munkatársai felnagyítják, és szublimációs technológiával elkészítik a PUZZLE-t. Kivétel, ha valaki pl: igazolványképről rendel PUZZLE-t, akkor nem fehér lesz a háttér, pl: hasonló, vagy más mint az alábbi mintaképen. Mindég az Önnél levő kép hátterével készül.

Kérésre csoportkép is elhelyezhető a puzzle közepén, praktikus ajándék Osztályfőnöknek, de tanulók is rendelhetik.
    Celofán tasakban, kartonos merevítő lappal kerül kiszállításra, ezért nem hullik szét mire hazaviszik.

20 x 29,5 cm-es papír alapú nyersanyagra, környezetbarát festékkel nyomtatjuk a képeket. Ha véletlen kisbaba a szájába veszi garantáltan

nem lesz semmi baja. Alapanyaga préselt papír, szublimációs bevonata vizes bázisú, a felhasznált festék bevizsgált, semleges összetevőkből készül.